Zgłoś swoją szkołę do projektu "Apki ++"


Projekt  "Apki ++" to kontynuacja ubiegłorocznego projektu "Akademia 3.0 - apki.org, realizowanego przez Fundację Media 3.0. W ramach projektu powstało 16 Lab-ów 3.0 (klubów programistycznych) na terenie całej Polski.

Sprawdź mapę labów

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Cyfryzacji uruchamiamy właśnie rekrutację do kolejnej edycji programu dla szkół ponadgimnazjalnych. Od stycznia ruszą 34 nowe Lab-y 3.0. Z początkiem roku możecie się spodziewać również nowych kursów na platformie apki.org.

Wybrane szkoły zostaną dodane do interaktywnej mapy szkół projektu i otrzymają następujące formy wsparcia:
- Wsparcie mentorskie dla nauczycieli oraz uczniów online (poprzez e-mail  - dla nauczycieli, poprzez forum.apki.org - dla nauczycieli i uczniów)
- Dostęp do indywidualnego panelu platformy apki.org pozwalającego na indywidualną pracę z uczniem lub grupą uczniów (tworzenie indywidualnych interaktywnych zadań, etc.) 
- Możliwość wzięcia udziału w hackathonach online dla uczniów szkół z możliwością otrzymania nagrody rzeczowej
- Możliwość wzięcia udziału w webinariach online ze specjalistami

Od nauczycieli, którzy zgłoszą się do projektu oczekujemy przeprowadzenia 25 godzin zajęć z wykorzystaniem platformy apki.org (częściowo odpłatnie, częściowo w formie pracy wolontariackiej).

Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/pjmUisYRbI8xfDYD2

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 4 grudnia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 728 337 310 lub mailowego b.matuszek@media30.pl.

 

 


 


Opublikowane 2016-11-10 10:41:07

Autor: bmatuszek