Webinarium z Szymonem Kaliskim


W najbliższy piątek 3 lutego zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie - webinarium z Szymonem Kaliskim, członkiem rady programowej Fundacji Media 3.0. 

Szymon Kaliski: Kreatywny programista i artysta multimedialny zajmujący się projektowaniem i implementowaniem rozwiązań w przestrzeni przenikających się technologi, desingu i sztuki. Zajmuje się szeroko pojętą wizualizacją danych, sztuką generatywną oraz muzyką eksperymentalną. Należy do zespołu badaczy centrum HAT (Humanities/Art/Technology), współtworzy projekty lowertone oraz datamotion. 
W fundacji odpowiedzialny m.in. za rozwój narzędzi do wizualizacji danych.

Wybrane projekty: 

→ Hello Poznań! http://hello.datamotion.co – interaktywna wizualizacja wydarzeń w Poznaniu

→ Polityk w Biznesie http://politykwbiznesie.pl – interaktywna wizualizacja powiązań polityków w biznesie

→ Nodation http://nodation.herokuapp.com - aplikacja pozwalająca tworzyć muzykę przy wykorzystaniu grafów online (stworzona w czasie rezydencji w Fabrica – instytucji R&D Benettona)

Więcej informacji na szymonkaliski.com.

Webinarium jest zamknięte dla uczestników projektu "Apki ++". Uczniowie mogą zapisywać się u swoich nauczycieli. Przewidzieliśmy jednak 20 miejsc dla osób zainteresowanych tematem, które nie biorą udział w projekcie - zgłaszać można się poprzez formularz zgłoszeniowy https://goo.gl/forms/QC4gT04ozFcDiqhz1

Termin: 3.02.2017, godz. 18.00

Temat: Wprowadzenie do języka C++ z użyciem openFrameworks

Projekt "Apki ++" uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Cyfryzacji oraz SAP SE.


Opublikowane 2017-02-01 17:26:10

Autor: bmatuszek